Additional information
| Gender | Ladies |
|---|---|
| MFG Reference # | 13A386-1109 |
| Movement | Automatic |
| Case Materials | 18K White Gold |
| Case Description | Diamond Bezel |
| Case Size | 30.5mm |
| Case Thickness | 9.30mm |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Complications | Hour, Minute |
| Water-Resistance | 30 M |
| Dial Colors | Black Onyx |
| Dial Features | Diamond set |
| Strap | Black Alligator |
| Import to Chrono24 |








